Hotel Металлист
    ГЛАВНАЯ ЛЕТО ЗИМА ФОТО АФИША HOTEL КОНТАКТЫ
 

Подробная информация по тел. 0956920016

   
       
   

Тепер у вас є чудова можливість провести повноцінні вихідні за містом, не турбуючись про свій комфорт. Адже всього в 5 хвилинах від РК «Angers» відкрився унікальний готель Metalist Hotel, який розташований на території навчально-тренувальної бази ФК «Металіст». Готель був побудований для однієї з команд-учасниць ЄВРО-2012 з урахуванням всіх вимог УЄФА до готелів найвищої категорії.

Сьогодні на базі у Високому красуються трьох одноповерхових котеджі класу люкс і два двоповерхові корпуси (таунхауса), які чекають своїх гостей. До Ваших послуг 33 комфортабельних номери трьох категорій, обладнані всім необходімим.Metalist Hotel в п. Високий розташований в екологічно чистій лісо-парковій зоні, знаходиться далеко від галасливих центральних автострад і міської суєти. При цьому неповторне поєднання міського комфорту і відпочинку на території заміської зони створюють унікальний закритий світ природної благодаті, а особлива спортивна обстановка дозволить перейнятися атмосферою здоров'я та успіху, який у Харкові безсумнівно асоціюється з ім'ям Металіста.

Між комплексом і готелем налагоджений трансфер, також для гостей з РК "Angers" в Metalist Hotel передбачені спеціальні ціни на номерний фонд - 15% на проживання.

Ласкаво просимо в Metalist Hotel!

 

Дизайн студия Skydesign
Рекомендую здесь смотреть Физрук 4 сезон бесплатно в хорошем качестве! . www.theadvancedgroup.co.uk . Revolutiontrends.org: the best online casinos reviewed for you.