Hotel Металлист
    ГЛАВНАЯ ЛЕТО ЗИМА ФОТО АФИША HOTEL КОНТАКТЫ
 

Ресторан Анжер запрошує Вас зустріти Новий +2016 Рік 789-40-41

Сезон 2012-13 рр. все ближче ...

Anger відкриває свої двері в новому сезоні з колишнім гостинністю і якісним обладнанням. Нагадуємо, що з цього сезону у Вас з'явилася можливість відчути себе на сноуборді.

Цієї зими почав діяти прокат сноубордів, де Ви, за прийнятними цінами, зможете сповна насолодитися цим видом спорту.

Основна мета - зробити сноуборд доступними широким верствам населення. Ми хочемо зруйнувати стереотип про те, що сноуборд - дуже дорогий і екстримальний спорт «для обраних».

За допомогою наших кваліфікованих інструкторів всього через 2-3 заняття Ви зможете впевнено спускатися на сноуборді практично з будь-яких схилів!

Умови прокату сноубордів і устаткування.

За паспортними даними клієнта складається договір оренди сноуборду. Клієнт добровільно і за власним бажанням залишає в заставу документи - паспорт, водійські права, тех. паспорт на автомобіль. Не приймаються в заставу: студентческий, військовий квиток, пенсійне посвідчення, мобільний телефон, закордонний паспорт.

1. Клієнт зобов'язується акуратно і дбайливо поводитися c обладнанням так само експлуатувати його за призначенням і у відповідних умовах.

2. Клієнт зобов'язується повернути устаткування в зазначений термін в чистому і справному стані.

3. У випадках механічного пошкодження обладнання, стягується вартість ремонту, запчастин, оплачується простий і доставка до місця ремонту.

4. У разі втрати обладнання або повної його конструктивної загибелі з вини клієнта, клієнт зобов'язується оплатити його повну вартість.

5. Клієнт добровільно і за власним бажанням залишає в заставу документи.

6. Крадіжка обладнання буде переслідуватися відповідно до законодавства України.

7. Клієнт усвідомлює і приймає на себе ризик пов'язаний з експлуатацією обладнання. Прокат не несе відповідальність за життя і здоров'я клієнта.

За останні роки серед українців зросла популярність гірськолижних курортів. Провести кілька днів на засніжених схилах не тільки корисно, а й модно. І все ж для багатьох людей зимовий активний відпочинок (через брак часу і достатньої кількості коштів на далеку поїздку) залишається недоступним. Розважальний комплекс «Anger» заповнить цю прогалину. Ваша мрія перетвориться на реальність!

Гірськолижні траси розташовані в мальовничому місці, яке стане справжнім раєм для лижників і сноубордистів. Всі три траси - слаломна, прогулянкова і дитяча - можуть похвалитися різноманітним рельєфом спусків, а наявність підйомників забезпечить Вам комфортабельні умови катання. На трасах можуть кататися як досвідчені, так і початківці лижники.

Природне розташування схилів і хребтів робить територію розважального комплексу «Anger» унікальною. Саме у нас найбільший перепад висот на гірках Східної України! Тут можна без проблем взяти спорядження напрокат і скористатися послугами досвідченого інструктора. Вдосталь накатавшись, Ви можете відновити сили у зимовому кафе. А вечеря в ресторані увінчає яскравий день черговим виразним штрихом.

Романтикам напевно припаде до душі вечірнє катання. Бегущие вздовж трас вогні, приглушене світло, підсвічування дерев і спокійна музика дозволять Вам насолодитися новими відчуттями.

 
Дизайн студия Skydesign
north carolina tax id . website . optima-system.com/ . Here Is A Description